greita paskola londone

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Darbas Londone

Emigracijos mastams po truputį nusistovėjus, šiandien vis dar populiariausia lietuvių emigravimo kryptis – Londonas. Na o beveik visų savo noru emigravusių svetur Lietuvių tikslas – kuo greičiau susirasti darbą. Didžioji emigrantų banga turi tiek vidutinį arba profesinį išsilavinimą, tad kvalifikuotą darbą susirasti pasiseka vienam iš šimto. Londonas – didžiulis kosmopolitinis miestas, jame gausu emigrantų iš visų pasaulio šalių, kurie taip pat ieško darbo ir yra pasiryžę dirbti pigiau nei kiti emigravusieji. Taigi darbas Londone, kaip ir bet kur kitur, „nesimėto“. Be abejo, tai milijoninis miestas ir Londono bei Lietuvos rinkų nereikėtų net bandyti lyginti.

Populiariausi darbai Didžiojoje Britanijoje ir sostinėje Londone

Darbas Londone

Darbas Londone

Pirma, tai valymo paslaugų sfera. Nesunku rasti valytojos, kambarinės ar butų ir namų tvarkytojos darbą, ypač jei turite pažinčių. Taip pat tokius darbus galima rasti per pažįstamus ar toje srityje jau dirbančius artimuosius. Toks darbas Londone nelaikomas prestižiniu, tad vietiniai gyventojai jo dirbti nenori. Emigrantus vilioja santykiniai nemažas pagal kitų šalių mastus, nors ir minimalus atlyginimas.

Didžiojoje Britanijoje gana paprasta įsidarbinti kavinėje padavėja ar indų plovėja. Į tokius darbus priima be jokios patirties. Bene vienintelis ir pagrindinis reikalavimas – susikalbėti angliškai, nes reikės bendrauti su kavinių ir restoranų klientais, kurie pateiks užsakymus. Kiek aukštesni reikalavimai keliami taip vadinamiems baristoms bei barmenams, tačiau ilgiau padirbus viename bare, greita galima gauti ir šias pareigas. Toks darbas Londone pamėgtas Bohemijos atstovų, dievinančių naktinį gyvenimą ir barų kultūrą.

 

Taip pat bene populiariausi darbai Londone – tai darbai įvairiose gamyklose, fabrikuose ir sandėliuose. Daugeliui šių darbų nereikia jokios kvalifikacijos, dėl to darbdaviai kartais priima emigrantus, praktiškai neturinčius anglų kalbos žinių. Darbas tokiose gamyklose atima išties nemažai fizinių jėgų, o uždarbis kartais nėra įspūdingai didelis.

Gyvenantieji Londone dažnai dirba skrajučių išnešiotojais ir rūbų surinkėjais. Pavyzdžiui, nuosavų namų ar butų gyventojams išdalinamos skrajutės, informuojančios, kad tam tikrą dieną bus renkami labdarai skirti rūbai. Numatytuoju laiku, po poros ar keleto dienų šis darbuotojas važiuoja ir transportu surenka atiduodamus rūbus. Toks darbas Londone yra ganėtinai populiarus. Tiesa, rūbai ne visada skirti labdaros tikslams – kartais jie išvežami į kitas šalis ir pardavinėjami.

Tiems, kurie gyvena už sostinės ribų, daugiausia darbo atsiranda žemės ūkyje: emigrantai dirba didžiuliuose šiltnamiuose arba laukuose. Jie skina, pakuoja, perdirba ir paruošia eksportui pačias įvairiausiais daržoves, vaisius, uogas, grybus ir kitą žemės ūkio produkciją. Kiek rečiau emigrantai dirba gyvulininkystės ūkiuose. Taigi matome, kad  emigrantams daugiausia siūlomas nekvalifikuotas darbas.